Já jsem David

Kandidát na primátora, vědec, zakladatel Fakt Brno

Už to tak bude, že jsem Brňák od narození. Brzo ze mě bude i doktor fyziky. Vyučuji na VUT a když je možnost, tak i na středních školách. Baví mě takové ty „geekovské“ aktivity. Čtyři roky jsem zastupitelem města Brna. Budu hledat řešení a nepřešlapovat na místě.

Chceme čerstvé Brno

Zkušenosti jsou důležité, ale ještě důležitější je neustrnout na místě.
Proto hledáme inspiraci v zahraničních městech. Když se něco povede zmodernizovat
a hlavně zjednodušit, věříme, že to půjde takhle zlepšit i u nás v Brně

Proč do toho jdeme?

Chceme přispět k tomu, aby bylo Brno městem, které se inspiruje povedenými nápady v západních městech. Staří politici bohužel jedou ve starých kolejích. To chceme změnit. Brno by mělo být moderním městem, které myslí na mladé lidi. Jdeme do toho, protože nechceme sedět doma na zadku nebo jenom nadávat v hospodě u piva. Nikdo to za nás neudělá!

01_numb-min

Naše řešení jsou inspirována úspěchy v zahraničí.

Nesnažíme se objevit Ameriku, spousta zajímavých nápadů už se osvědčila v zahraničí či v jiných městech. My je chceme dostat do Brna, abychom mohli žít v moderním městě 21. století.

02_num-min

Kandidují za nás vzdělaní odborníci ve svých oborech.

Pro každou z gescí máme odborníka, který se jí dlouhodobě věnuje a dokáže ji posouvat dál. Stavíme na faktech a ověřené praxi. Mezi naše priority patří vzdělávání, životní prostředí, doprava a kultura.

03_numb-min

Všechnu energii směřujeme do Brna.

Celorepubliková politika není nic pro nás, nehodláme jezdit schůzovat do Prahy. Veškerou aktivitu věnujeme komunálním tématům, která jsou nám nejblíže. Ceníme si rychlé zpětné vazby od Brňáků.

Dejte křížek celé kandidátce
už 23. a 24. září.

Kandidujeme ve volbách pro celé Brno
i pro městskou část Brno-Střed.

Merhautova 836/64,

Zábrdovice, 613 00 Brno

Budeme ti říkat, co je nového.

Slibujeme, že jen to důležité.

Copyright © Fakt Brno 2022